Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

FERIE W PRZEDSZKOLU


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 4 lat temu, wyświetleń 722


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Nie wszyscy mieli okazję wyjechać na ferie zimowe… W Miejskim Przedszkolu nr 52 w Katowicach urozmaicaliśmy sobie feryjny czas różnymi imprezami i działaniami twórczymi, braliśmy udział w różnych ciekawych wydarzeniach. Już na początku ferii gościliśmy u nas policjantów z pobliskiego komisariatu, aby przypomnieć sobie o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw, ale również na co dzień. Utrwaliliśmy sobie zasady obowiązujące w kontaktach z osobami nieznajomymi oraz nieznanymi psami, także podstawowe zasady ruchu drogowego. Ferie w przedszkolu były dobrym czasem na lepsze poznanie się przedszkolaków z wszystkich grup wiekowych, nawiązanie kontaktów oraz nowych znajomości. Mimo, że w tym roku nie mieliśmy śniegu – wywołaliśmy zimę w trakcie: przedstawień, teatrzyków, zimowego toru przeszkód z Pingwinkiem. A może jeszcze spadnie biały puch? Wtedy nasze zimowe doświadczenia będą bardziej realne...Czekamy cierpliwie…


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się