Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

BETLEJEMSKA OPOWIEŚĆ


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 3 lat temu, wyświetleń 505


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Miejskim Przedszkolu nr 52 w Katowicach odbyły się grupowe spotkania „Przy choince” wspólnie z rodzicami. Dzieci przedstawiły swoim najbliższym przygotowane prezentacje świąteczne, obradowały ich prezentami i cieszyły się ze wspólnego kolędowania. Podczas przedszkolnej WIGILII najstarsze „Biedronki” wystąpiły ze swoimi jasełkami dla wszystkich grup i personelu. „Betlejemska opowieść” wprowadziła nas w radosną atmosferę świąteczną, a głośne kolędowanie z instrumentami poniosło się daleko po uliczkach naszego osiedla. Święta to magiczny czas...

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!