Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pasjonująca jesień


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 702


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Jesień jest taka kolorowa, pachnąca, bajeczna i interesująca, że pobudziła wszystkie zmysły naszych przedszkolaków. Realizowaliśmy niedawno projekt edukacyjny „Jesienne drzewo”, podczas którego nasze wspólne działania były tak wszechstronne, że nie sposób ich wszystkich tu opisać. Powstało wiele wspaniałych wytworów i prac, między innymi: kolorowy album, naturalna ekspozycja jesienna, gra planszowa, wystawa tematyczna. Prowadzone badania i doświadczenia „Biedronek” wpłynęły na wzrost ich poziomu wiedzy. Zdołaliśmy wszyscy odpowiedzieć sobie na wszystkie frapujące nas pytania. Na zakończenie projektu, każde dziecko miało możliwość zdobycia sprawności „Przyjaciel drzewa” - oczywiście wszystkim się to udało!


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się