Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wycieczka do Jura Parku w Krasiejowie


Wpis dodał(a) Ewa Jeziorowska
rok temu, wyświetleń 178


Wpis został sprawdzony przez moderatora

5 czerwca 2019 r. "Tygryski" z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie wybrały się na całodniową wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.
Ogladaliśmy efektowne i gigantyczne dinozaury ustawione wzdłuż ścieżki edukacyjnej. Zobaczyliśmy również ponad 200 modeli gadów i płazów. Oglądaliśmy również autentyczne wykopaliska w Pawilonie Uniwersytetu Opolskiego. Odwiedziliśmy Tunel Czasu - niezwykle tajemnicze i ciekawe miejsce, które przeniosło nas w czasy, kiedy jeszcze nie istniała Ziemia. Przy użyciu przeróżnych technik multimedialnych zobaczyliśmy, jak powstał Układ Słoneczny, Ziemia i pierwsze formy życia. Było to ruchome kino, które oglądaliśmy z jadącej kolejki turystycznej. Niesamowitą atrakcją JuraParku w Krasiejowie było też Prehistoryczne Oceanarium, zachwycające olbrzymimi stworzeniami z pra przeszłości. Jeden z nich nawet próbował nas zaatakować! Świetnie bawiliśmy sie również w kinie 5D na filmie o dinozaurach. Oczywiście najwiekszą atrakcją był plac zabaw, trampoliny i dmuchańce.
Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi, powróciliśmy do przedszkola.

 

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Jeziorowska