Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 858


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Nasze starsze przedszkolaki brały udział w w specjalnych zajęciach edukacyjnych z ratownikami WOPR w Katowicach. Spotkanie odbyło się na terenie Doliny Trzech Stawów – Przystań kajakowa. Dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa, o których nie można zapomnieć podczas korzystania z wodnych uciech i rekreacji. Poznały znaczenie odpowiednich znaków, kolorów flag nad wodą, miały możliwość obejrzenia sprzętu ratowniczego, uczestniczenia w ćwiczeniach ratunkowych, oglądania psów ratowniczych w akcji. Zobaczyły również wyposażenie i strój płetwonurka – rozmawiały z nim na przystani. Największą atrakcją wycieczki była przejażdżka łodzią motorową po stawie – wspaniała przygoda!

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach zakończyły tym wyjazdem udział w programie profilaktyczno-edukacyjnym „Bezpieczny Maluch”, którego organizatorem była Komenda Miejska i współpracujące z nimi instytucje oraz specjaliści. Dziękujemy za wspaniałe przeżycia! Wiemy jak zadbać o swoje i innych bezpieczeństwo.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się