Wyniki Konkursu "Przyjaciel dziecka"

Wpis dodał(a) Anita Stanisławska

W dniu 5 czerwca 2019 r. w Niepublicznym Przedszkolu „Kolorowy Świat” w Bielawkach został rozstrzygnięty

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyjaciel dziecka”.

Celem konkursu było: rozbudzanie twórczej inwencji i kreatywności dzieci, rozwijanie ich indywidualnych zdolności i budzenie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi.

Na konkurs wpłynęło 33 prace z placówek w całym kraju, za które bardzo dziękujemy.

Jury przyjęło następujące kryteria oceny prac: ciekawe ujęcie tematu, oryginalność i pomysłowość, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, samodzielność i estetyka wykonania oraz zgodność pracy z regulaminem. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii wiekowej 4-latki:

I miejsce - Weronika Dobiecka

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Pasjonistek św. Pawła od Krzyża w Kutnie

opiekun: Emilia Janecka

II miejsce - Bogusława Januszko

Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie

opiekun: Alina Łopato, Monika Szkiłądź

III miejsce - Hanna Kita

Publiczne Przedszkole „Bajlandia” w Krakowie

opiekun: Anna Wrona

Wyróżnienie - Leon Błoniarczyk

Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krakowie

opiekun: Urszula Łęczycka

w kategorii wiekowej 5-6-latki:

I miejsce - Eliza Ziajor

Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

opiekun: Agnieszka Borkowska, Danuta Dziedzic

II miejsce - Krystian Jabłoński

Publiczne Przedszkole w Pławnie

opiekun: Aleksandra Winiszewska

III miejsce -  Zofia Juchimowicz

Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” w Węgorzewie

opiekun: Hanna Wilczewska

Wyróżnienie - Kamila Paciuszkiewicz

Zespół Szkół Publicznych Przedszkole Miejskie w Lęknicy

opiekun: Aleksandra Dolaczyńska

Wystawę wszystkich prac konkursowych można obejrzeć na stronie naszego przedszkola.

Nagrody i dyplomy dla laureatów i podziękowania ich opiekunom zostaną wysłane pocztą. Wszyscy uczestnicy i nauczyciele prowadzący otrzymają dyplomy za udział oraz podziękowania, które zostaną przesłane drogą  mailową.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy też do udziału w kolejnych naszych konkursach w przyszłym roku (przed)szkolnym.

od Anita Stanisławska

do Anita Stanisławska