Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sprintem do Maratonu - Przedszkole Samorządowe nr 31 w Białymstoku


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
ponad 5 lat temu, wyświetleń 464


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 20 maja 2019 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku  wzięły udział w V OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”. Biegi odbyły się na boisku sportowym pobliskiego II LO. Celem było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy uczestnik otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Przed biegiem odbyła się rozgrzewka prowadzona przez nauczycielkę Ewę Kalinowską.  Sportową uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Muszyńska. Wszystkie dzieci  pokonały wyznaczoną trasę starając się jak najszybciej dobiec do mety. Jednak w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Wysiłek każdego biegacza został doceniony i nagrodzony wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów.

                                             Gratulujemy wszystkim maratończykom!

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!