Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ZIELONE KATOWICE


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 714


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Byliśmy ostatnio na wycieczce w Nadleśnictwie Katowice. Wcześniej jednak zwiedziliśmy Dostrzegalnię pożarową w Murckach. Pokonaliśmy ponad 120 schodów aby w końcu wejść na platformę widokową, z której podziwialiśmy zielony krajobraz Katowic i najbliższych okolic. Nie wiedzieliśmy do tej pory, że nasze miasto tonie w zieleni! Nasza wycieczka dotyczyła bezpieczeństwa związanego z pobytem w lesie. Pan leśniczy rozmawiał z nami nie tylko o walorach leśnego środowiska, ale również o zagrożeniach. Wchodząc do lasu musimy mieć uszy i oczy szeroko otwarte, aby cieszyć się każdą chwilą spotkania z naturą, aby szanować jego mieszkańców i pozostawić po sobie zawsze porządek. Szanujmy przyrodę i żyjmy z nią w zgodzie!

Pozdrawiają Was Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się