Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Sprintem do maratonu" - przedszkolaki z Michałowa


Wpis dodał(a) Agnieszka Czerniawska 3 miesiące temu, wyświetleń 73


Wpis został sprawdzony przez moderatora

10 maja 2019 r. grupa „Pszczółki” z Gminnego Przedszkola w Michałowie odpowiedziała biegająco na V Ogólnopolską akcję Maraton Przedszkolaków pt: „Sprintem do maratonu” propagowaną przez miesięcznik Bliżej Przedszkola.

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w tej akcji już kolejny raz. Chcemy w ten sposób zachęcić nasze przedszkolaki do zabaw na świeżym powietrzu, biegania oraz zdrowego i aktywnego stylu życia.

Każdy z uczestników miał do pokonania dystans 60m, co dało nam łącznie 1500m. Przed biegiem wszyscy uczestniczyliśmy w rozgrzewce, utrwaliliśmy pojęcia związane z maratonem (start, meta, podium, medal, dystans, radość…) i wszyscy pełni entuzjazmu czekaliśmy na hasło „Do biegu... gotowi... start!”. Wszyscy biegacze ukończyli bieg i zostali jego zwycięzcami, bo najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa i rozpowszechnianie nawet takich mini biegów jak nasz przedszkolny. Gratulujemy jeszcze raz naszym biegaczom.

Bieg został przeprowadzony na tyłach przedszkolnego ogrodu zabaw przez panią Agnieszkę Czerniawską w asyście pani Marty i Agnieszki.

Komentarze
Wyślij wiadomość do Agnieszka Czerniawska