Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ZACZYTANI...


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 689


Wpis został sprawdzony przez moderatora

ZACZYTANI...

 

Jako mali przedszkolacy lubiliśmy, kiedy ktoś z dorosłych czytał nam książki, a teraz? Teraz znamy już wszystkie litery, czytamy wyrazy, zdania, niektórzy dłuższe teksty, a więc sami sięgamy po książki. Mamy ich pod dostatkiem w naszym przedszkolu – w domu również. Często przynosimy swoje ulubione pozycje do grupy, aby wspólnie poczytać i posłuchać. Lubimy potem bawić się „w teatr”, przebieramy się w stroje lub odgrywamy role, wykorzystując do tego pacynki, kukiełki, czy maskotki. Systematycznie odwiedzamy bibliotekę przedszkolną, a nasze karty biblioteczne są już prawie całe zapisane. Bardzo jesteśmy zaczytani...

Starszaki z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się