Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bal wielokulturowości


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 552


Wpis został sprawdzony przez moderatora

22.02.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal wielokulturowości, który został zorganizowany w związku z akcją UNICEF „Wszystkie kolory świata”. W imprezie uczestniczyły dzieci z wszystkich grup. Bal rozpoczął się prezentacją laleczek pochodzących z różnych zakątków świata oraz wręczeniem drobnych upominków przedszkolakom w ramach podziękowań za ich dobre serce i ciężką pracę. Po pokazie dzieci wybrały się w podróż po niektórych krajach Europy i Afryki, podczas której poznawały tańce dla nich charakterystyczne. Nie zabrakło również opowieści ruchowych, zabaw naśladowczych, czy też przerywnika w postaci układania puzzli. Dzieci były zachwycone ;).


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się