Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bal wielokulturowości


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 645


Wpis został sprawdzony przez moderatora

22.02.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal wielokulturowości, który został zorganizowany w związku z akcją UNICEF „Wszystkie kolory świata”. W imprezie uczestniczyły dzieci z wszystkich grup. Bal rozpoczął się prezentacją laleczek pochodzących z różnych zakątków świata oraz wręczeniem drobnych upominków przedszkolakom w ramach podziękowań za ich dobre serce i ciężką pracę. Po pokazie dzieci wybrały się w podróż po niektórych krajach Europy i Afryki, podczas której poznawały tańce dla nich charakterystyczne. Nie zabrakło również opowieści ruchowych, zabaw naśladowczych, czy też przerywnika w postaci układania puzzli. Dzieci były zachwycone ;).


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna Kotlarek



Wyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Nagrody dla dzieci nowość

Szukasz drobnych prezentów, które mogłyby być nagrodami dla dzieci w przedszkolnym konkursie? Zajrzyj do naszego sklepu – w zestawach kupujesz, niższą cenę zyskujesz!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz dodatkowo plany tygodniowe, atrakcyjne zestawy pomocy, a także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek
Otrzymaj stały rabat na zakupy! Dowiedz się więcej