Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z koszalińską poetką


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 413


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji II edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna nasza Polska cała" sześciolatki spotkały się z koszalińska poetką - Panią Stanisławą Schreuder, która zaprezentowała przedszkolakom swoje utwory literackie. Poetka przeczytała m.in. wiersze o naszym pięknym Koszalinie wspierając się ilustracjami zawartymi w książkach.  Serdecznie dziękujemy Pani Stanisławie za wspieranie nas w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych najmłodszych oraz wzbudzaniu przynależności do naszej małej Ojczyzny – Koszalina <3


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka