Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sałatka "z przepisu Babci"


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 367


Wpis został sprawdzony przez moderatora

17.01.2019 grupę sześciolatków odwiedziła siostra Piotrka wraz z koleżankami, które zaproponowały dzieciom wspólne wykonanie tradycyjnej sałatki warzywnej "z przepisu babci”. Starszaki po starannym umyciu dłoni  i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, szybko zabrały się do pracy. Ola, zdradziła dzieciom, iż do sałatki należy dodać „super tajny” składnik – jabłko. Zaskoczeniem też okazało się wrzucenie do miski ogórków konserwowych, gdyż zazwyczaj   w rodzinnych domach sześciolatki dodają ogórki kiszone. Po wykonaniu pracy, nastał czas degustacji. I tutaj zaskoczenie! Cała miska sałatki znikała w oczach! „Przepis babci” okazał się niezawodny!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!