Anielskie granie i śpiewanie 2 edycja

Wpis dodał(a) Agnieszka Górka

1 lutego 2019 roku w Samorządowym Przedszkolu numer 10 odbył się konkurs wokalny "Anielskie granie i śpiewanie". Jego celem było krzewienie i podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wrażliwości i zdolności muzycznych. Dzieci z naszego przedszkola radośnie śpiewały, grały i tańczyły na przedszkolnej scenie. Występy cieszą się dużą popularnością wśród przedszkolaków i ich rodziców. Patronat nad naszym konkursem objął  Arcybiskup Metropolita Krakowski ksiądz Marek Jędraszewski, Marszałek Województwa Małopolskiego p.Witold Kozłowski, Prezydent miasta Krakowa p.Jacek Majchrowski,p.Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty, Przewodniczący Rady Dzielnicy VIII p.Rafał Torba. Wszystkie dzieci otrzymały piękne prezenty ufundowane przez sponsorów: Urząd Marszałkowski Miasta Kraków, Wydawnictwo Skrzat, Studio Fotografii Cyfrowej Piotr Halik oraz Radę Rodziców naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wrażenia, piękny koncert i wiele wzruszeń. Dzieci mają już plany na występ w kolejnej edycję konkursu...ale na to musimy poczekać aż rok :).

Agnieszka Górka Marta Jarząbczyk

od Agnieszka Górka