Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Babci i Dziadka


Wpis dodał(a) Irena Michalik 7 miesięcy temu, wyświetleń 93


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dniu 23 stycznia 2019 r. w grupie IV "Krasnoludków" w Miejskim Przedszkolu nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu, zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie przedszkolaków.

            Dzieci młodsze z pomocą nauczycieli i rodziców przygotowały dla nich montaż słowo - muzyczny "Życzenia dla babci i Dziadka",  a dzieci starsze przedstawienie "W stajence". Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami oraz  aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. Na koniec uroczystości „Krasnoludki” wręczyły babciom pierniczki własnoręcznie zdobione, dziadkom natomiast samodzielnie ozdobione ramki z odbitymi dłońmi.

            Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To wyjątkowe spotkanie i wspólnie spędzone chwile z wnukami, upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej uśmiechu i radości.

Komentarze
Wyślij wiadomość do Irena Michalik