Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zbiórka darów dla zwierząt z płockiego schroniska


Wpis dodał(a) Ewa Chylińska 9 miesięcy temu, wyświetleń 99


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wzorem lat ubiegłych, w grudniu, w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Płocku zorganizowana została zbiórka darów na rzecz bezdomnych zwierząt żyjących w płockim schronisku. W podsumowaniu zbiórki okazało się, że zebrano produkty żywnościowe dla psów i kotów, czyli suchą karmę oraz puszki i saszetki z mokrą karmą, a także poduszki, kołdry i koce, czyli rzeczy, które będą pomocne w przetrwaniu zwierzętom zimowych mrozów. Ponadto, wśród dostarczonych rzeczy znalazła się kuweta i drapak dla kotów oraz zabawki dla zwierząt - piłki i maskotki. Akcja trwała trzy tygodnie i zakończona została jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, przez co dary dostarczone dla podopiecznych schroniska potraktowane zostały jako prezenty gwiazdkowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zorganizowanej zbiórki. Duże zaangażowanie w akcję świadczy o tym, że jest wśród nas wielu Mikołajów, którym nieobcy jest los bezdomnych czworonogów.

Komentarze
Wyślij wiadomość do Ewa Chylińska