Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Świąteczny kiermasz charytatywny w Przedszkolu nr 22 w Koszalinie


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 553


Wpis został sprawdzony przez moderatora

17.12.2018r. w naszym przedszkolu odbył się „Świąteczny kiermasz charytatywny” zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. W tym roku dochód ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych w całości przekazany zostanie podopiecznej fundacji „Kawałek nieba” – Lenie Mazurek, która cierpi na malformację Chiariego oraz zespół Crouzona. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za wielkie zaangażowanie oraz przygotowanie ozdób, z kolei podopiecznym przedszkola za zaśpiewanie kolęd piosenek o tematyce świątecznej podczas imprezy. Na szczególne podziękowania zasługują rodzice grupy IV: mamy Leny, Julii, Hani, Uli oraz tata Franka, którzy przygotowali świąteczny wystrój, jak również zajęli się obsługą kiermaszu.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się