Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Smaczna choinka - teatrzyk nauczycielek


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 358


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki z gr. III i IV obejrzały teatrzyk pacynkowy pt. „Smaczna choinka” wykonany przez nauczycielki. To opowieść o Królewnie Śnieżce, która wraz ze swoimi leśnymi przyjaciółmi postanowiła ozdobić świąteczne drzewko pomimo niesprzyjających okoliczności. Na szczęście wszystko się udało – choinka była „smaczna”. Spotkanie skończyło się wspólnym świątecznym tańcem, którego głównym bohaterem była choinka i ozdabianiem sylwet drzewek przy użyciu darów Froebla.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się