Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Mikołajki na sportowo


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 388


Wpis został sprawdzony przez moderatora

05.12.2018r. starszaki wzięły udział w mikołajkowych zawodach sportowych zorganizowanych w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Tanecznym krokiem, w świątecznych czerwonych czapkach dzieci przygotowywały się do sportowych zmagań. Towarzyszyły im przy tym dźwięki świątecznych przebojów. Każdy sześciolatek dumnie pokonał tor przeszkód przygotowany przez zawodników AZS Koszalin. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały prezent od Świętego i Śnieżynek!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się