Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dziadek z pasją!


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 284


Wpis został sprawdzony przez moderatora

30.11.2018r. grupę sześciolatków odwiedził dziadek Olka, który przyniósł nieznaną dotąd dzieciom maszynę i cały stos styropianu. Gość opowiedział przedszkolakom o jednej ze swoich pasji – tworzeniu dekoracji, ozdób i innych cudownych rzeczy ze styropianu. Zaprezentował ją także w praktyce. Dzieci wraz z gościem tworzyły świąteczne dekoracje, które następnie ozdabiały za pomocą brokatów zgodnie ze wskazówkami prowadzącego. Ponadto sześciolatki otrzymały prezent w postaci samodzielnie wykonanej gry edukacyjnej. Zajęcie zrobiło na starszakach ogromne wrażenie – dziewczynki spełniały się podczas zdobienie, chłopcy zafascynowani byli wspólnymi robótkami! Serdecznie dziękujemy dziadkowi Olka za niezwykle interesujące spotkanie.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź