Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

100 lat Niepodległej - występ artystyczny dla rodziców


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 312


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

8.11.2018r. dzieci z gr. IV i V zaprosiły do wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości swoich bliskich: rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków. Przybyli goście obejrzeli uroczysty występ sześciolatków, którego sfinalizowaniem było wspólne zaśpiewanie „Mazurek Dąbrowskiego”. „To był jeden z najważniejszych dla nas występów” – mówili mali patrioci.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!