Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pomagamy chorej Lence


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 409


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku sześciolatki poznały historię Lenki, podopiecznej fundacji „Kawałek Nieba”. Lenka cierpi na malformacje Chiariego i zespół Crouzona. Dzieci postanowiły, że chcą pomóc. W związku z tym przynosiły słodycze, które następnie włożyły do wiklinowego kosza i udekorowały go. W koszu łakoci swoje miejsce znalazł również plakat i słodziak podarowany przez przedszkolaków. Sześciolatki nagrały również film dla dziewczynki. Kosz łakoci przekazany został mamie Lenki, a następnie wystawiony na aukcje, podczas której został zlicytowany za 1000zł! Całość pieniędzy przekazana została na rzecz Lenki. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wielkie zaangażowanie w akcje .


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka