Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ŚWIĘTO DRZEWA


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 435


Wpis został sprawdzony przez moderatora

10.10.2018r. sześciolatki obchodziły „Święto drzewa”. Dzieci doskonaliły umiejętność rozpoznawania oraz nazywania roślin na podstawie cech charakterystycznych: drzew parkowych i leśnych po liściach, owocach, nasionach; drzew w sadach po owocach. Przedszkolaki poznały wszystkie zalety i korzyści jakie czerpiemy z owych roślin, jak również preferowane zachowania w stosunku do nich. Każde dziecko zna budowę drzewa, ponadto może pochwalić się wiedzą, czym jest żywica, czy też słój. Największymi atrakcjami okazały się być eksperymenty i zabawy sensoryczno-plastyczne, które sprawiły, że uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. W ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”, tego dnia, sześciolatki wraz z czterolatkami posadziły w ogrodzie przedszkolnym dąb dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się