Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PRZYJECHAŁ DO NAS MIKOŁAJ


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 659


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Po obejrzeniu przedstawienia teatralnego o niezbyt dobrej księżniczce, która na szczęście odzyskała dobre serduszko – nadeszła właśnie ta chwila...Jak było wspaniale, kiedy wreszcie usłyszeliśmy dzwonek Mikołaja! Elfy wraz z długo oczekiwanym gościem wnieśli do sali duże pakunki z prezentami dla wszystkich przedszkolaków. Potem kolejno odwiedzili dzieci w ich salach grupowych. Mikołaj porozmawiał z naszymi milusińskimi na temat zachowania, wysłuchał przygotowanej specjalnie dla niego piosenki, przyjął wszystkie obietnice i przyrzekł, że wróci znowu za rok. Każdy w tym dniu powędrował do domu z wielką kolorową paczką od kochanego Mikołaja. Będziemy wszyscy za nim tęsknić…


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się