Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WRÓŻBY I ZABAWY ANDRZEJKOWE


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 702


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Miło spędziliśmy czas na grupowym czarowaniu, wróżeniu i zabawie. Podczas spotkania towarzyszyła nam sympatyczna czarownica, kilka wróżek i kotów. Dowiedzieliśmy się kto nas najbardziej lubi, kim będziemy w przyszłości, kto w niedługim czasie wyjedzie na wycieczkę lub w podróż. Mieliśmy możliwość lania wosku przez specjalny klucz i oglądania cieni na ścianie lub ekranie, wykonania ozdobnych świeczek oraz czarnych magicznych kotów. We wszystkich grupach było radośnie, niesamowicie tajemniczo i bajkowo jednocześnie. Zobaczymy, czy coś z tych przepowiedni się spełni...


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się