Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

TO JUŻ LATO!


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 672


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Cieszymy się bardzo, że nadeszło upragnione przez nas lato, a z nim wakacyjny czas. Już niedługo wyruszymy w różne zakątki Polski, a może i dalej.... W naszym przedszkolu LATO przywitaliśmy bardzo uroczyście - ubraliśmy się nawet w jego ulubiny kolor. Wszystkie grupy spotkały się podczas letniej imprezy, aby wspólnie bawić się, śpiewać, tańczyć - radośnie świętować nadejście nowej pory roku. Oczywiście będziemy pamiętać o bezpiecznym spędzeniu wakacji. Życzymy Wam wielu przygód i wrażeń podczas letniego wypoczynku. Pozdrawiamy!

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!