Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

TĘCZOWE ZABAWY


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 1498


Wpis został sprawdzony przez moderatora

8.05 był dla średniaków dniem przepełnionym zabawami badawczymi i eksperymentami. Każdy pięciolatek miał możliwość wykonania własnej cukierkowej tęczy, a także mógł się zmierzyć z „uciekającym brokatem”. Ponadto piękna pogoda pozwoliła przedszkolakom pobawić się z kolorową plamą – malowanie na folii bąbelkowej za pomocą pędzla, który trzymano tylko przy użyciu stóp wywołało mnóstwo pozytywnych emocji. Można zatem stwierdzić, iż zabawy sensoplastyczne należą do ulubionych zajęć dzieci. Dzisiejszy dzień związany był z realizacją tematu kompleksowego dotyczącego wiosennych zjawisk atmosferycznych i przyrodniczych. Średniaki przez cały tydzień będą poszerzały posiadaną już wiedzę.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź