SENSOSMYKI

Projekt edukacyjny

Od września 2024 ruszamy z nowym projektem edukacyjnym SENSOSMYKI. Już dziś zapraszamy do udziału w projekcie, który od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wkrótce więcej informacji!

Zobacz na Facebooku

Wyzwania

W każdym wyzwaniu przedstawimy kilka pomysłów do zrealizowania. Można skorzystać z naszych propozycji, lub przeprowadzić dowolne zabawy wpisujące się w założenia projektu SENSOSMYKI. Warto pobrać listę zadań i wspólnie z dziećmi zaznaczać, które z nich zostały zrealizowane.

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka