Polecamy Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem

Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem

ponad 7 lat temu

Doskonała publikacja dla dzieci w wieku przedszkolnym, do zabawy w grupie oraz indywidualnej – w domu.

Pajdohistoryjki oparte są na prostych, zrozumiałych, lecz zaskakujących i często zabawnych sytuacjach, odwołujących się do podstawowych emocji. Ich zwięzła forma została dostosowana do możliwości skupiania uwagi i śledzenia fabuły u dzieci 3-, 4-letnich. Pajdohistoryjki dostarczają dzieciom dużo śmiechu, a ponadto pozytywnie wpływają na ich rozwój: wzbudzają zainteresowanie otaczającym światem, kształtują koncentrację i uwagę na tekście, a także stają się punktem wyjścia do rozmowy o emocjach i relacjach oraz do innych aktywności edukacyjnych. Zestaw zawiera 20 kart. Na każdej karcie znajduje się pajdohistoryjka opisana krótkim wierszykiem oraz zestaw pytań, a na odwrocie – ilustracja do wierszyka. W ramach serii ukazał się już trzy zestawy "Pajdohistoryjek".

Wydawnictwo WiR
Format: teczka A5