Miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
BLIŻEJ NAUCZYCIELA - BLIŻEJ DZIECKA - BLIŻEJ DYREKTORA
Komplet profesjonalnych materiałów niezbędnych
w pracy każdego nauczyciela wychowania przedszkolnego

zobacz film

NOWOŚĆ od września 2016
Sześciolatki w przedszkolu


Jak rozwijać ich umysły i należycie przygotować do szkoły? Z każdym wydaniem miesięcznika otrzymasz dodatek - 8 stron autorskiego programu i szkiców metodycznych pod redakcją prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej


zobacz wszystkie części publikacji

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

40 stron rozbudowanych propozycji aktywności dla wszystkich grup wiekowych, z uwzględnieniem stopniowania trudności wybranych zadań. Umożliwia przygotowanie dziesiątek innowacyjnych scenariuszy!


dowiedz się więcej o przewodniku

Artykuły i scenariusze zajęć

Opracowywane przez największe autorytety wychowania przedszkolnego (teoretycy i praktycy z wieloletnim doświadczeniem). Uwzględniają najnowsze trendy w edukacji przedszkolnej w Polsce i na świecie.


zobacz przykładowe artykuły zobacz bazę artykułów on-line

Plakaty tematyczne

Fotografie i rysunki w formie wydrukowanych plakatów tematycznych (wymiar: 56 x 42 cm), dołączane do każdego numeru miesięcznika. Do wykorzystania podczas zajęć jako nieodzowna pomoc dydaktyczna lub jako plansze dekoracyjne i informacyjne.


zobacz przykładowe plakaty zobacz archiwalne plakaty

Pakiet pomocy w formie wydruków

Ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 60 foliowanych stronach A4. Zostały stworzone po to, by maksymalnie ułatwić nauczycielom pracę. Czasochłonne poszukiwanie pomocy i ich laminowanie odchodzi do historii!

zobacz wszystkie pakiety zamów prenumeratę PLUS


Kody darmowego pobierania

Kody, dzięki którym nauczyciel może pobrać dowolne pomoce dydaktyczne, artykuły, scenariusze zajęć. Za pomocą jednego kodu można pobrać jedną pomoc dydaktyczną – bez względu na jej rodzaj czy zawartość.


dowiedz się więcej o kodach zobacz film

Pomoce dydaktyczne do pobrania

Pliki graficzne, pliki muzyczne, wzory dokumentów, multimedia. Jednym słowem, wszystko, czego potrzebuje nauczyciel, by rzetelnie przygotować się do pracy.


pobierz przykładowe pomoce graficzne zobacz bazę on-line

Kąciki Eksperta

Wyczerpujące i fachowe odpowiedzi na pytania zadawane przez Czytelników. Odpowiedzi udzielają eksperci BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – prawnik, psycholog, metodyk.


zobacz odpowiedzi naszych ekspertów