Polecamy Nudzimisie i pierwsza Gwiazdka

Nudzimisie i pierwsza Gwiazdka

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Adaś aż otworzył buzię ze zdziwienia. Pod choinką stał jakiś krasnoludek. Caluteńki puchaty i o misiowym pyszczku. Tylko... uszy miał trochę za duże. O wiele za duże!

To nudzimiś Hubek usłyszał dziecięce wołanie: „Nudzi mi się, nudzi misie, nudzimisie!”. I poczuł się zaproszony. Za nim zaś ruszyli Gusia i Mutek... Jak urządzić safari i kulig z zabawkami? Czy niespodziewany gość może stać się najlepszym prezentem, a mały chłopiec zostać strażakiem? I jak wygląda Wigilia w krainie wyobraźni? Świąteczna magia w nudzimisiowym wydaniu!

-----------------

Słyszeliście o Nudzimisiach? Jeśli nie to żałujcie, bo to cudowne stwory, które sprawią, że nie zaznacie nudy. Jak je spotkać? Wystarczy wypowiedzieć magiczne hasło: „ Nudzi mi się” i zaraz się pojawią. Zapewnią zabawę każdemu dziecku, który się nudzi, a wiadomo że nie jest to łatwe zadanie. Tym razem poznamy historię Adasia, Tomka i innych dzieci,  ze świąteczną aurą w tle. Urocza opowieść o stworkach, które rozweselą każdy dzień. Są po to, aby sprawić radość dzieciom, choć czasem o to trudno, zwłaszcza w przypadku chorego dziecka. Na czytelników czeka wiele przygód i z pewnością nikt nie będzie się nudził, czytając magiczną opowieść o Nudzimisiach.

Angelika Fronia

Wydawnictwo Skrzat