Polecamy Każdy dzień z pomysłem - letnie promocje

Każdy dzień z pomysłem - letnie promocje

miesiąc temu

SKLEP

Letnia wyprzedaż publikacji w sklepie Bliżej Przedszkola – mega rabaty! Letnia wyprzedaż potrwa do 31 sierpnia.

Rabaty obejmują również archiwalne wydania miesięcznika Bliżej Przedszkola.

Obserwuj nas na naszej stronie i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) – w czasie trwania letniej wyprzedaży będą dodatkowe niespodzianki i atrakcje!

MIESIĘCZNIK

Poznaj nas bliżej!

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Chcemy, abyś lepiej poznała nasz miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, dlatego oferujemy Ci możliwość bezpłatnego dostępu do numeru 6/2023, w którym znajdziesz materiały na wrzesień.
ODBLOKUJ DOSTĘP do pełnej zawartości miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA z materiałami na wrzesień.

Specjalna oferta – prenumerata z prezentem!

Zamów dowolną prenumeratę i wybierz prezent na dobry początek naszej znajomości:
•    Paka na dobry start;
•    Zestaw dwóch CD z piosenkami;
•    Komplet 10 plakatów z archiwalnych numerów;
•    50 pobrań ze strony;
•    30-dniowy dostęp do usługi Bliżej MAX.

Zamów prenumeratę z prezentem

AKADEMIA EDUKACJI

Letnia Akademia

Kup jedno szkolenie online, a drugie (w tej samej cenie lub tańsze) otrzymaj 50% taniej!

Akcja dotyczy tylko szkoleń online. Podczas zamówienia w polu komentarza uczestnik jest proszony wpisać: Letnia Akademia oraz tytuł drugiego szkolenia (w tej samej cenie lub tańszego), które wybiera za 50%.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2024 r.

KONFERENCJA Każdy dzień z pomysłem – kreatywne zajęcia dla Przedszkolaków
Kraków, 23 listopada 2024

Ludmiła Fabiszewska, Zuzanna Jastrzębska-Krajewska, Anna i Piotr Pokój, Eliza Szeliga-Kraus, Agata Babicz, Dorota Kluska, Agnieszka Bugajska, Karina Perkowska, Anna Wiktor-Stępień, Pan Miłosz – czyli bliżejprzedszkolna ekipa zaprasza po dawkę świeżej energii i nowych perspektyw, które ułatwią codzienne prowadzenie zajęć!

Koszt:

319 zł/1 os. – dla Uczestników, którzy zapiszą się od 18 czerwca do 31 lipca 2024
359 zł/1 os. – dla Uczestników, którzy zapiszą się od 1 sierpnia 2024
399 zł/1 os. – cena regularna