"Mój czworonożny przyjaciel"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Pustolka

Dnia 20 kwietnia 2011 roku komisja konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac dzieci, uwzględniając: samodzielność, pomysłowość oraz zgodność z tematem.

Jury w składzie:

Czesława Manowska - doradca metodyczny wychowania przedszkolnego dla nauczycieli miasta Bielska-Białej

Danuta Stawarska - dyrektor Przedszkola nr 50 w  Bielsku - Białej,

Jolanta Mista - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Kieloch - nauczyciel wychowania przedszkolnego

wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Ines Basz, Przedszkole nr 3 w Koszalinie; Aleksandra Włosek, Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kiecach,

II miejsce - Zofia Piasecka, Przedszkole Niepubliczne Bim, Bam, Bino w Toruniu, Julia Konewecka, Przedszkole nr 1 "Planeta Uśmiechu" we Wrocławiu,

III miejsce - Maria Król, Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach, Marlena Jakubska, Przedszkole nr 16 w Żorach

Wyróżnienia:

Natalia Rusin, Przedszkole nr 24 w Bielsku - Biaej

Franciszek Borys, Przedszkole Samorządowe nr 137 w Krakowie

Mariusz Kowalik, Przedszkole nr 16 w Żorach

Wiktoria Sieczka, Oddział Przedszkolny w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Brzeziej Łące

Do naszej palcówki dotarło 100 prac z 44 przedszkoli w całym kraju.Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszym konkursie! Laureatom oraz opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody oraz podziękowania wyślemy pocztą do końca maja. Nadesłane prace zostały wyeksponowane w Galerii naszego przedszkola, natomiast wybrane prace zostaną wyeksponowane w galerii Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku - Białej.

Organizatorzy-Agnieszka Kieloch, Jolanta Mista

Termin: 2011-03-30