Mieszkańcy łąki

Konkurs dodał(a) Anna Szczęsna
2 miesiące temu, wyświetleń 614

Regulamin Ogólnopolskiego konkursu plastycznego

dla dzieci w wieku przedszkolnym

Organizator: Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

Koordynator: mgr Anna Szczęsna, mgr Katarzyna Szczęsna

Terminarz konkursu:

• przyjmowanie prac do 29.05.2024 r. (decyduje data na stemplu pocztowym)
  • wyniki konkursu: 5.06.2024 r.

Cel konkursu:

Założeniem konkursu jest zachęcenie przedszkolaków do pokazania w formie plastycznej rówieśników ze wszystkich stron świata. Prace powstają pod okiem nauczycieli/rodziców, których zadaniem jest przybliżyć dzieciom temat, jednak same prace powinny być wykonane samodzielnie przez dzieci. Tematyka konkursu ma na celu zachęcić do poznawania fauny i flory polskiej łąki. Warto ująć rośliny miododajne, poidła dla owadów, to co związane jest z życiem łąki.

Warunki uczestnictwa:

1. W konkursie biorą udział dzieci z przedszkoli całej Polski za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna (załącznik).

2. Na konkurs można przysyłać tylko prace indywidualne.

3. Z każdej placówki udział biorą tylko dwie prace.

4. Szczegóły prac:

• prace plastyczne w formacie A4 lub niestandardowe np. na talerzykach papierowych itp.
  • technika dowolna
  • przyjmowane będą prace opisane metryczką (na wydruku z komputera) zgodnie z podanym wzorem:

imię i nazwisko, wiek, przedszkole, adres, opiekun, e-mail opiekuna (źle opisane prace nie będą brane pod uwagę)

5. O wynikach poszczególnych kategorii zadecyduje jury powołane przez organizatora konkursu. Szczególnie brane będzie pod uwagę samodzielne wykonanie pracy.

6. Wyniki będą podane na funpage’u placówki Przedszkole nr5 w Mysłowicach, @przedszkoleNa5

7. Nagrody:

• zwycięzcy (miejsca 1-3) konkursu otrzymują drobne nagrody rzeczowe oraz dyplomy
  • opiekunowie zwycięzców otrzymają podziękowania mailem
  • pozostali uczestnicy i opiekunowie otrzymają dyplomy do samodzielnego wydrukowania wysłane mailem

8.Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres:

Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

Ul. Armii Krajowej 28

41-400 Mysłowice

KONKURS „Mieszkańcy łąki”

9. Dodatkowe informacje:

mgr Anna Szczęsna - koordynator konkursu

tel. 32 222 26 72 lub mail: szczesna.anna.alicja@gmail.com

10. Uwagi końcowe:

• Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Uczestników oraz Opiekunów na przetwarzanie ich danych osobowych przez Organizatora – Przedszkole nr 5 w Mysłowicach na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz na podstawie prawa oświatowego.
  • Organizator zastrzega sobie możliwość wykorzystania pracy plastycznej
    i nazwiska Uczestników oraz Opiekunów na potrzeby konkursu (ogłoszenie wyników).
  • Prace konkursowe nie będą zwracane

Informujemy, że:
1.    Mają Państwo prawo żądać od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
2.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z  przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
3.    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
4.    Podstawę prawną przetwarzania Państwa danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn., że dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa.

ZGODA NA UCZESTNICTWO DZIECKA W KONKURSIE

Wyrażam     zgodę    na    udział     mojego                   dziecka…………………………………….

w konkursie plastycznym „Mieszkańcy łąki” organizowanym przez Przedszkole nr 5 w Mysłowicach, ul. Armii Krajowej 28, 41-400 Mysłowice i tym samym zezwalam na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku mojego dziecka do celów konkursowych.

Ponadto oświadczam, że zapoznałem się z:

1. Regulaminem konkursu i akceptuję jego treść
  2. Klauzulą informacyjną, w tym z informacją o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

data ……………………………….

……………..……..……….………………………………………