Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Ogólnopolski konkurs plastyczny "podwórka";
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Wyniki Konkursu plastycznego "Podwórka"
Uroczyste podsumowanie konkursu z niespodzianką, otwarciem wystawy
oraz wręczenie nagród, odbędzie się 2 czerwca 2011r. o godzinie 12.00
w Muzeum Kinematografii w Łodzi pl. Zwycięstwa 1
Na konkurs napłynęło 656 prac z całego kraju.
- Aleksandra Pawlak 5 lat Publiczne Przedszkole Poddębice Nauczyciel: Katarzyna Wojtczak
- Oliwia Witaszewska 6 lat Przedszkole Miejskie nr 137 – Integracyjne Łódź Nauczyciel: Ewa Głogowska
- Julia Chmielowiec 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 10 Tarnobrzeg Nauczyciel: Ewa Sowińska
- Kacper Borzęcki 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 10 Tarnobrzeg Nauczyciel: Ewa Sowińska
- Justyna Mańko 7 lat Zespół Szkół w Białce Radzyń Podlaski Nauczyciel: Lucyna Stolarczyk
- Zofia Jaworska 7 lat Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Lublin Nauczyciel: Wioletta Lubocka
- Jagódka Bartuś 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 121 Łódź Nauczyciel: Katarzyna Janowska
- Klaudia Przybył 6 lat Przedszkole Nr 1 Poznań Nauczyciel: Beata Żyto
- Matylda Widenka 9 lat Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik Nauczyciel: Katarzyna Michalak - Kiszka
- Iga Kalawska 6 lat Przedszkole nr 1 Poznań Nauczyciel: Beata Żyto
- Wojciech Kuciński 4 lata Miejskie Przedszkole Nr 3 Głowno Nauczyciel: Maria Gibała, Joanna Różniata
- Gabrysia Borkowska 5 lat Miejskie Przedszkole Nr 3 Głowno Nauczyciel: Małgorzata Wrońszczyk
- Karolina Lesiak 8 lat Szkoła Podstawowa Słomków Mokry Nauczyciel: Sławomira Jankowska
- Zuzanna Wiertelak 8 lat Szkoła Podstawowa Słomków Mokry Nauczyciel: Sławomira Jankowska
- Magda Pietrzak 3 lata Przedszkole Nr 4 Rybnik Nauczyciel: Ewa Swaczyna
- Julia Wawrzyczek 9 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” Rybnik Nauczyciel: Katarzyna Michalik-Kiszka
- Maksymilian Fojcik 7 lat Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Nauczyciel: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
- Marcelina Bienek 5 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” Rybnik Nauczyciel: Katarzyna Michalik-Kiszka
- Bogna Zając 8 lat Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Nauczyciel: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
- Wiktoria Picur 8 lat Pracownia plastyczna KAMELEON przy MDK Rybnik Nauczyciel: Danuta Sarna
- Marcin Markiewka 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 11 Rybnik Nauczyciel: Katarzyna Michalik-Kiszka
- Emilia Zybała 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 11 Rybnik Nauczyciel: Katarzyna Michalik-Kiszka
- Dagmara Stańczak 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 7 Poznań Nauczyciel: Beata Żyto
- Marcin Śniegowski 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 7 Poznań Nauczyciel: Beata Żyto
- Aleksandra Kędziera 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Lucyna Kolbuszewska 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 7 Poznań Nauczyciel: Beata Żyto
- Natalia Kuźba 4 lata Przedszkole nr 3 Koszalin Nauczyciel: Małgorzata Latos
- Justyna Szlonzak 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Dawid Ryczkowski 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 14 Włocławek Nauczyciel: Magdalena Rosol
- Julia Walczyna 7 lat Zespół Szkół w Białce Radzyń Podlaski Nauczyciel: Agnieszka Kapczuk
- Nikola Rutyna 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 10 Tarnobrzeg Nauczyciel: Ewa Sowińska
- Maciej Wróbel Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice Nauczyciel: Ewa Tartanus
- Zuzia Bogusz 9 lat M-GOK Kalisz Pomorski Nauczyciel: Teresa Staporek
- Aleksandra Wesołek 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Aleksandra Woroszyło 9 lat Zespół Szkół w Białce Radzyń Podlaski Nauczyciel: Małgorzata Tabara
- Bartek Śnierowski Prywatna Szkoła Podstawowa SCHOLASTICUS, Łódź Nauczyciel: Ewa Jakubczyk
- Marta Kucharska 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 10 Tarnobrzeg Nauczyciel: Ewa Sowińska
- Julia Mordel 8 lat Zespół Szkół w Białce Radzyń Podlaski Nauczyciel: Iwona Mańko
- Wiktoria Owczinnikowa 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 10 Tarnobrzeg Nauczyciel: Ewa Sowińska
- Magdalena Chrząstek 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Natalia Kryza 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 54 Sosnowiec Nauczyciel: Magdalena Ewelina Świech
- Aleksander Iwański 6 lat Szkoła Podstawowa Wierzchosławice Nauczyciel: Beata Sielewicz-Linettej
- Martyna Kocoń 6 lat M-GOK Kalisz Pomorski Nauczyciel: Teresa Staporek
- Iza Bocheńska 5 lat Samorządowe Przedszkole nr 75 Kraków Nauczycielka: Dorota Szymczyk
- Agata Prostek 6 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny Piątnica Nauczyciel: Teresa Brzozowska
- Paulina Kawka 10 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Paulina Malon 10 lat Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów Nauczyciel: Iwona Rubacha
- Izabela Likońska 8 lat Szkoła Podstawowa Słomków Mokry Nauczyciel: Sławomira Jankowska
- Bartek Pietrzak 5 lat Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź Nauczyciel: Agnieszka Romanowska
- Wiktoria Kowalska 5 lat Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź Nauczyciel: Agnieszka Romanowska
- Julia Marciniak 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 33 Nauczyciel: Małgorzata Kubicka Anna Ledzion
- Maciej Abratkiewicz 7 lat Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź Nauczyciel: Dorota Skowrońska
- Klaudia Filipiak Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź Nauczyciel: Dorota Skowrońska
- Natalia Gevorgyan 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź Nauczyciel: Joanna Palczewska
- Milena Wysmułek 7 lat Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź Nauczyciel: Dorota Skowrońska
- Natalia Michalak 9 lat Szkoła Podstawowa nr 172 Nauczyciel: Marzena Bartosik Emilia Werbelska
- Magdalena Sychowicz 8 lat Szkoła: Podstawowa Nr 153 Łódź Nauczyciel: Dorota Glinkowska-Szkudlarek
- Karolinka Pawłowska 5 lat Przedszkole Miejskie Nr 47 Łódź Nauczyciel: Małgorzata Kaczmarek
- Natalia Lesiak 7 lat Przedszkole Miejskie nr 97 Łódź Nauczyciel: Agnieszka Kucharska
- Agata Makowska 6 lat Przedszkole Miejskie nr 97 Łódź Nauczyciel: Dorota Woźniak
- Julianna Gudaj 6 lat Przedszkole Miejskie nr 97 Łódź Nauczyciel: Agnieszka Kucharska
- Hania Potz 6 lat Przedszkole Miejskie nr 97 Łódź Nauczyciel: Agnieszka Kucharska
- Wiktoria Barańska 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 152 Łódź Nauczyciel: Elżbieta Grzelak
- Joanna Pająk 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 152 Łódź Nauczyciel: Elżbieta Grzelak
- Konstancja Leśniewska 6 lat Przedszkole Miejskie Nr 152 Łódź Nauczyciel: Elżbieta Grzelak
- Julia Więckowska 9 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Nauczyciel: Hanna Szenknecht
- Zuzanna Włodarczyk 10 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Nauczyciel: Hanna Szenknecht
- Karolina Andrzejczak 10 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Nauczyciel: Bożena Justyna
- Tomek Majsterek 10 lat Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź Nauczyciel: Agnieszka Olaszek
- Piotr Berkan 9 lat Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź Nauczyciel: Agnieszka Olaszek
- Łukasz Florczyński 10 lat Szkoła Podstawowa Nr 45 Łódź Nauczyciel: Joanna Laskowska
- Dawid Stolarczyk 10 lat Szkoła Podstawowa Nr 45 Łódź Nauczyciel: Joanna Laskowska
- Dominik Drzewiecki 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź Nauczyciel: Jolanta Głuszkowska
- Karolina Dratwicka 10 lat Szkoła Podstawowa Nr 45 Łódź Nauczyciel: Joanna Laskowska
- Dawid Krakowiak 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódz Nauczyciel: Danuta Koperska-Szczygłowska
- Paulina Juźwicka 9 lat Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź Nauczyciel: Sława Ciemieniewska
- Anna Andrzejczak 6 lat Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź Nauczyciel: Joanna Laskowska
- Karolina Witkowska 8 lat Szkoła Podstawowa Wierzchosławice Nauczyciel: Beata Sielewicz-Linettej
- Izabela Kuć 7 lat Zespół Szkół w Białce Radzyń Podlaski Nauczyciel: Agnieszka Kapczuk
- Ola Godos 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 3 Głowno Nauczyciel: Anna Wrocławska, Małgorzata Góral
Wystawa będzie czynna do 27 czerwca 2011r. Nagrody, nie odebrane w tym terminie będą do odebrania w Przedszkolu Miejskim Nr 114 w Łodzi ul Starosikawska 18 tel. 42 616 00 42 begin_of_the_skype_highlighting 42 616 00 42 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 42 616 00 42 end_of_the_skype_highlighting Wszystkim laureatom gratulujemy !
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
gen. J. Bema 6
91-492 Łódź
0-42 659 45 11
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Kucharska
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Kucharska
Kartka z kalendarza
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl