"Wiosna w Stumilowym lesie"

Konkurs dodał(a) PAULINA KORZYSTKA
2 tygodnie temu, wyświetleń 112

IV Edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego

„Wiosna w Stumilowym lesie”

organizowanym przez

Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka”

w Jaworzynie Śląskiej

Cele konkursu:

- rozwianie zainteresowań i wiedzy o tematyce przyrodniczej

- rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej

- promowanie twórczości plastycznej dzieci

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat (prace indywidualne).

2. Każda placówka może dostarczyć, 3 prace.

3. Format prac A4, technika płaska.

4. Do prac należy dołączyć metryczkę umieszczoną na odwrocie, zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika, wiek, adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela.

5. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy, a ich opiekunowie podziękowania. Nagrody zostaną wysłane pocztą do 2 tygodni, od daty ogłoszenia wyników.

6. Konkurs będzie rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych:

grupa wiekowa dzieci 3 i 4 letnie

grupa wiekowa dzieci 5 i 6 letnie

7. Oceny prac dokona niezależne jury.

8. Kryteria oceny prac konkursowych:

- samodzielność wykonania

- wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych

8. Prace należy dostarczyć do 18 maja 2024r na adres organizatora:

Przedszkole Samorządowe

„Chatka Puchatka”

w Jaworzynie Śląskiej

ul. Westerplatte 18

58-140 Jaworzyna Śląska

z dopiskiem „konkurs plastyczny”

10. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację regulaminu.

11.Nauczyciele pragnący otrzymać podziękowania za udział w konkursie proszeni są o dołączenie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz ze znaczkiem.

12. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie portalu bliżej przedszkola oraz na stronie internetowej naszej placówki do 31 maja 2024r.

Osoba odpowiedzialna za konkurs:

Lidia Czekiel

Paulina Korzystka.

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……………………………….

w konkursie plastycznym „Wiosna w Stumilowym Lesie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku mojego dziecka na stronach internetowych, materiałach pisemnych organizatorów konkursu w celach promocji konkursu w oparciu o Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEi

………………………………………………

(podpis rodzica/prawnego opiekuna)