Konkurs fotograficzny "Rodzina razem w kuchni"

Konkurs dodał(a) Iwona Świrska
4 miesiące temu, wyświetleń 387

PRZEDSZKOLE NR 16 W KOSZALINIE

zaprasza wszystkie Przedszkolaki wraz z Rodzicami

do udziału w V EDYCJI

Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego

„Rodzina razem w kuchni”

Główne założenia konkursu:

- czerpanie radości ze wspólnego gotowania;

- zacieśnianie więzi i relacji rodzinnych;

- poszerzenie wiadomości dotyczących zdrowego żywienia;

- kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania;

- rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem;

- rozwijanie pasji i zainteresowań, w szczególności do gotowania i fotografii;

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, rodziców i nauczycieli z przedszkoli z terenu całej Polski..

2. Zadaniem konkursowym jest zorganizowanie w domu rodzinnym wspólnego gotowania, a następnie sfotografowanie tej chwili. Liczy się pomysł, kreatywność, ujęcie, promocja wspólnego gotowania i zdrowego odżywiania.

3. Technika i format wykonania prac: wywołane lub wydrukowane zdjęcie w dowolnej kolorystyce, dowolnym formacie, może być jeden kolaż fotografii. Zdjęcia zabezpieczone przed uszkodzeniem wysyłamy na adres organizatora: Przedszkole nr 16, ul. K. Makuszyńskiego 9, 75-442 Koszalin z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „Rodzina razem w kuchni”.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Dopuszcza się kilka prac z jednego przedszkola.

4. Konkurs trwa do 31 MARCA 2024 r. (ostateczna data dostarczenia lub przesłania prac do organizatora, decyduje data stempla pocztowego).

5. Każda praca (na odwrocie) powinna posiadać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka i rodziców (opiekunów prawnych) oraz dane przedszkola, do którego uczęszcza dziecka, adres e-mail nauczyciela na który organizator wyśle podziękowanie. Do każdej pracy dołączone powinno być oświadczenie.

6. Prace przechodzą na własność organizatora, a ich dostarczenie jest równoznaczne ze zgodą na publikację na stronie internetowej Przedszkola nr 16 w Koszalinie www.p16.eduportal.koszalin.pl, przedszkolnym Facebooku oraz zorganizowanej w przedszkolu wystawy prac.

7. Oceny prac dokona niezależne jury, a autorzy najciekawszych otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i podziękowania. O wynikach konkursu powiadomimy w dniach 8-12.04.2024 r. na przedszkolnej stronie: www.p16.eduportal.koszalin.pl, przedszkolnym Facebooku

oraz na stronie Bliżej Przedszkola.

8. Pomysłodawcą i realizatorem konkursu jest mgr Iwona Świrska

OŚWIADCZENIE

Zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział dziecka w konkursie „Rodzina razem                        w kuchni” organizowanym przez Przedszkole nr 16 w Koszalinie

1. Wyrażam zgodę na udział w Konkursie mojego dziecka:

Nazwa i adres placówki

Dane rodzica (opiekuna): Imię i nazwisko

1. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych mojego dziecka oraz moich (podanych powyżej) w celu organizacji konkursu fotograficznego „Rodzina razem w kuchni”
  2. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na zamieszczenie danych osobowych mojego dziecka na stronie internetowej i portalach społecznościowych organizatora konkursu, w szczególności informujących                  o jego wynikach.
  3. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na wielokrotne, nieodpłatne i nieograniczone w czasie publikowanie stworzonej przez moje dziecko pracy konkursowej na stronie internetowej i w portalach społecznościowych organizatora Konkursu.

* Zakreślić właściwe

Oświadczam, że wiem, iż wyrażone powyżej zgody mogą być w dowolnym momencie odwołane.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że:

1. Administratorem danych osobowych moich i mojego dziecka Przedszkole nr 16 w Koszalinie, adres siedziby ul. K. Makuszyńskiego 9, 75-442 Koszalin
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email iod@zoeap.koszalin.pl lub pod adresem administratora
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Rodzina razem w kuchni” na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych                       w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)
  4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 3 miesięcy od rozstrzygnięcia konkursu
  5. Posiadam prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
  6. Jeżeli uważam, że przetwarzanie danych narusza przepisy RODO, mam prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora (adres siedziby ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)
  7. Podanie danych osobowych moich i mojego dziecka jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału dziecka w konkursie
  8. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych
  9. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

Czytelny podpis rodzica (opiekuna)

Termin: 2024-03-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski