OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY "WIOSENNE NUTKI"

Konkurs dodał(a) Magdalena Dyduch
miesiąc temu, wyświetleń 818

Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka w Częstochowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym pt.: "Wiosenne nutki".

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest:

ul. Gilowa 23

42-202 Częstochowa

Koordynatorzy konkursu: Magdalena Dyduch, Joanna Grabna-Jończyk, Sylwia Mirowska, Aleksandra Bekus, Monika Janecka, Natalia Stanicka.

2. Cele konkursu:

• wyzwalanie radości z obcowania z muzyką,

rozwijanie wrażliwości i ekspresji artystycznej,

• promowanie twórczych dokonań dzieci oraz promowanie przedszkola.

3. Adresaci konkursu:

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3 do 6 lat uczęszczających do przedszkoli na terenie całej Polski w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria: przedszkolaki w wieku 3-4 lat

II kategoria: przedszkolaki w wieku 5-6 lat

4. Organizacja konkursu:

Zadaniem uczestników jest przygotowanie i zaprezentowanie dowolnej piosenki o tematyce wiosennej w danej kategorii wiekowej.

Każde przedszkole może reprezentować maksymalnie jeden zespół w danej kategorii wiekowej, którego skład nie może przekraczać 5 osób.

Maksymalny czas prezentacji utworu nie może przekraczać 5 minut.

Nagranie należy dostarczyć do Organizatora w wybranej przez siebie formie:

• dostarczając płytę CD osobiście,
  • przesyłając płytę CD na podany adres:

ul. Gilowa 23

z dopiskiem Ogólnopolski konkurs wokalny „Wiosenne nutki”,

• przesyłając na podany adres e-mail: wiosennenutki@gmail.com

W tytule wiadomości należy podać nazwę przedszkola oraz grupę wiekową.

Wraz z nagraniem należy przesłać:

•  wydruk lub skan karty zgłoszenia (Załącznik nr 1)
  • wydruk lub skan wypełnionej zgody rodziców/opiekunów prawnych od każdego dziecka uczestniczącego w konkursie (Załącznik nr 2)

W sytuacji dostarczania płyt CD osobiście lub za pośrednictwem Poczty Polskiej załączniki należy dostarczyć w wersji papierowej. Natomiast do nagrań wysyłanych z wykorzystaniem poczty elektronicznej załączniki prosimy przesyłać w formie skanu.

Nadesłane płyty przechodzą na własność Organizatora.

5. Kryterium oceny:

• zgodność z tematem konkursu,
  • dobór muzyki, strojów i rekwizytów,
  • interpretację utworu,
  • oryginalność i pomysłowość,
  • ogólny wyraz artystyczny.

6. Rozstrzygnięcie konkursu:

Nagrania powinny być dostarczone do Organizatora najpóźniej do 22.04.2024 roku.

Dnia 23.04.2024 roku Organizator komisja konkursowa wyłoni I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola: http://mp44.szkolnastrona.pl/  w dniu 24.04.2024 roku.

7. Nagrody:

Jury wybierze I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej.

Dzieci, które zdobędą I, II i III miejsce otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy przesłane na adres placówki podany w karcie zgłoszenia.

Wszystkie przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie wokalnym otrzymają dyplomy podziękowania za udział (przesłane na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia).

Dodatkowe informacje udzielane dotyczące Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Wiosenne nutki” pod numerem telefonu: 503 309 272.

Zachęcamy do udziału!

Termin: 2024-04-22