"BEZPIECZNA ZIMA Z KOMISARZEM LWEM" DLA PRZEDSZKOLAKÓW POW. WROCŁAWSKIEGO

Konkurs dodał(a) Ilona Wiśniewska
5 miesięcy temu, wyświetleń 219

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Bezpieczna Zima z Komisarzem Lwem” organizowanym pod patronatem Starostwa Powiatu Wrocławskiego.

Oddział Prewencji Policji we Wrocławiu organizuje adresowany dla dzieci w wieku przedszkolnym z powiatu wrocławskiego konkurs plastyczny pod nazwą, Bezpieczna Zima z Komisarzem Lwem ‘’. Konkurs ten trwa od 24 stycznia do 16 lutego bieżącego roku. Stwórz pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 dowolną techniką artystyczną na temat bezpiecznych zachowań podczas zabawy w okresie zimowym i dostarcz do Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości bezpieczeństwa oraz wyobraźni dzieci, a także popularyzowanie wśród dzieci poprawnego zachowania w okresie zimowym.

W zał. dostępny jest również regulamin konkursu.

Termin: 2024-02-16
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny