XIX Ogólnoplski Konkurs Plastyczny

Konkurs dodał(a) Jadwiga Gołda
5 miesięcy temu, wyświetleń 433

XIX edycja   ogólnopolskiego konkursu plastycznego z surowców wtórnych

„RATUJMY   PRZYRODĘ – NIE DLA PLASTIKU”

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas” - Florian Plit

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-7 lat.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy dotyczącej tematyki swojego

miasta i związanych z nim problemów ekologicznych.

1. Przyjmujemy prace zbiorowe i indywidualne.
  2. Technika wykonania - wyłącznie format prac płaskich A4 lub A3 tylko z surowców

wtórnych – do 3 prac z każdego przedszkola.

1. Kryteria wyłonienia najciekawszych prac;
  • Pomysłowość
  • Estetyka
  • Wrażenie artystyczne
  1. Wyłącznie na metryczce pracy prosimy o podanie na następujących danych:
    • Tytuł pracy
    • Imię i nazwisko oraz wiek autora
    • Nazwa i adres przedszkola, nr telefonu oraz adres e -mail
    • Imię i nazwisko opiekuna
    • Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

7.       Pracę należy sfotografować i przesłać w formacie JPG (rozmiar jednego zdjęcia nie może

przekraczać 5 MB) wraz z metryczką na adres e-mail organizatora:

przedszkolekr83@gmail.com do dn. 08 marca 2024r. W temacie wiadomości proszę wpisać

„Konkurs: Ratujmy Przyrodę – Nie Dla Plastiku”

8.       Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 12 kwietnia 2024r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane

na stronie internetowej naszego przedszkola www.p83.com.pl

9.      Wszystkie przedszkola, które wezmą udział w konkursie otrzymają dyplomy uczestnictwa,

nauczyciele podziękowania. Na laureatów nagrodzonych prac czekają   większe niespodzianki.

10.    Zdjęcia prac pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest

jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu

popularyzacji konkursu.

11.     Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu,

zgodą na publikację danych osobowych z zamieszczeniem fotografii pracy w prasie

i na stronach internetowych.

Organizatorzy: I. Heliasz, M. Tataruch I. Pędzik,

METRYCZKA do konkursu „Ratujmy Przyrodę – Nie Dla Plastiku”

Dane do konkursu

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

Nazwa pracy

……………………………………………………..

Imię i nazwisko oraz wiek autora

(wypełnić drukowanymi literami):

……………………………..……………………….

Nazwa i adres przedszkola, nr telefonu oraz adres e-mail:

…………………………………..…………..……..

……………………………………..……………….

Imię i nazwisko opiekuna:

…………………………………….……….……….

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ……………………………………………………….           w celach przeprowadzenia konkursu oraz opublikowania informacji o wynikach

(czytelny podpis rodzica/opiekuna)

Wyrażam zgodę na zamieszczenie na stronie internetowej www.p83.com.pl wyników konkursu oraz zdjęć z imprezy finałowej

(czytelny podpis rodzica/opiekuna)

Znam i akceptuję treść regulaminu konkursu pt.: „Ratujmy Przyrodę – Nie Dla Plastiku”

Klauzula informacyjna:

1. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników konkursu jest Samorządowe Przedszkole Nr 83   z siedzibą w Krakowie przy ul. Lekarska 5.
  2. Dane do Inspektora ochrony danych – inspektor2@mjo.krakow.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu oraz ogłoszenia wyników.
  4. Dane laureatów zostaną opublikowane i będą widniały do czasu cofnięcia zgody, natomiast dane pozostałych uczestników dane wraz z pracami zostaną usunięte do dnia   31 maja 2024r.
  5. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie Twojej zgody.
  6. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje Ci prawo do ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu.
  7. Masz prawo cofnąć zgodę w dowolnym momencie, jednak nie wpłynie ona na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.
  9. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.

czytelny podpis rodzica/opiekuna

Termin: 2024-03-08