Konkurs dla Dzieci "Na początku była miłość - moja rodzina".

Konkurs dodał(a) Jolanta Chytra
3 miesiące temu, wyświetleń 865

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”

Głównym celem konkursu jest inspiracja nauczycieli oraz rodziców do prowadzenia rozmów z dziećmi na temat wartości, jakie niesie ze sobą pojęcie rodziny. Rodzina stanowi niepowtarzalne miejsce kształtowania się osobowości każdego dziecka. To w niej zdobywa umiejętności, wiedzę, rozwija język, kształtuje uczucia i normy postępowania.

Zachęcamy wszystkich pedagogów do zwrócenia uwagi dzieciom na istotę wartości i więzi rodzinnych jako fundamentu budowania poczucia bliskości i miłości. Zachęcamy do rozmów na temat potrzeby otwartości, troski i radości płynącej ze wspólnego życia w rodzinie.

Rodzina, widziana oczami dziecka, to najpiękniejsze chwile spędzane z najbliższymi oraz najcenniejsze wspomnienia, które zasługują na szczególne miejsce w sercach. Udział w naszym konkursie nie tylko umożliwia dzieciom rozwijanie ich uzdolnień, ale także zachęca do poszukiwania różnorodnych, twórczych rozwiązań plastycznych.

Zapraszamy do uczestnictwa dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I–III szkół podstawowych. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej. Wypełniony formularz zostanie przesłany do zgłaszającego e-mailem jako plik PDF. Należy go wydrukować, podpisać i wysłać na adres pocztowy Stowarzyszenia wraz z pracą plastyczną, będącą twórczą interpretacją hasła konkursowego. Praca może być wykonana dowolną techniką i w dowolnym formacie.

Prace wszystkich przedszkolaków czy uczniów z grupy (klasy) można wysłać w jednej paczce. Serdecznie zachęcamy do udziału i dzielenia się twórczymi interpretacjami na temat miłości i rodziny!

Na prace czekamy do 30 kwietnia 2024 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja listy laureatów nastąpi na stronie internetowej konkursu 1 czerwca 2024 r.

Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe takie jak gry, książki, artykuły plastyczne, instrumenty muzyczne, puzzle.

Pokaż, jak rozumiesz tytuł konkursu?

• Przygotuj swoją pracę konkursową;
  • Zarejestruj pracę elektronicznie, używając odpowiedniego formularza;
  • Wydrukuj formularz będący potwierdzeniem elektronicznej rejestracji, który otrzymasz mailem;
  • Podpisz formularz a następnie wyślij go pocztą lub kurierem do naszego biura wraz ze swoją pracą konkursową.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

Termin: 2024-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski