WSZYSTKO TO, CO KOJARZY CI SIĘ Z ZIMĄ

Konkurs dodał(a) Agnieszka Czerniawska
5 miesięcy temu, wyświetleń 601

„Wszystko to, co kojarzy Ci się z zimą”

Celem konkursu jest:

Rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci.

Dostrzeganie cech charakterystycznych zimy jako pory roku oraz świąt obchodzonych w tym okresie.

• Format pracy: A4
  • Technika wykonania pracy - dowolna płaska bez użycia materiałów sypkich.
  • W konkursie mogą brać udział dzieci 5 / 6 letnie (organizator nie bierze udziału w konkursie).
  • Praca konkursowa przechodzi na własność organizatora.

Warunki konkursu:

- Należy wykonać ilustrację związaną z pora roku zimą lub świętami obchodzonymi w okresie zimowym najlepiej jedno konkretne skojarzenie np.: (śnieżynka, elf, św. Mikołaj, sanki, choinka, trzej królowie… itp.)

- Praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę z danymi uczestnika:

(imię i nazwisko, wiek dziecka, adres placówki, telefon kontaktowy do placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego). Pismo komputerowe lub drukowane.

- Z jednego przedszkola można nadesłać max 2 prace.

- Prace należy przysłać na adres organizatora do 15.XII.2023r

Gminne Przedszkole w Michałowie

ul: Leśna 3

16 -050 Michałowo

Z dopiskiem „Konkurs”

- Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy, które prześlemy pocztą. Przedszkole nie wysyła podziękowań za udział w konkursie.

- Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19.XII.2023 (Po tym terminie zostaną wysłane nagrody)

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela:

Koordynator konkursu: Agnieszka Czerniawska

Tel: 609 441 136