Konkurs ?THE BEST PLACES TO VISIT IN UK?

Konkurs dodał(a) Zofia Piwowar
8 miesięcy temu, wyświetleń 345

TEMAT KONKURSU:

Praca plastyczna wykonana techniką dowolną przez dzieci w wieku przedszkolnym. Na dziełach małych artystów znajdować się mają miejsca/obiekty znane i charakterystyczne dla Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

TERMIN SKŁADANIA/WYSYŁANIA PRAC: 31.12.2023 r. (decyduje data stempla pocztowego)

ORGANIZATOR: Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Małopolskim

nauczyciel: Zofia Piwowar mail: zofia.adela.piwowar@gmail.com

Adres do wysyłki:

Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Młp.

ul. Legionów Polskich 17

39-120 Sędziszów Młp.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli na terenie Polski.

2. Każda placówka może przesłać maksymalnie 4 prace plastyczne.

3. Prace mogą być wykonane dowolną płaską techniką plastyczną.

4. Prace powinny być wykonane w formacie A4 (210 x 297mm). Prosimy nie rolować, nie zwijać i nie składać prac.

5. Prace na odwrocie powinny zawierać metryczkę: NAZWA MIEJSCA/ OBIEKTU, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, WIEK, NAZWA PLACÓWKI, IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA, Z KTÓRYM ZOSTAŁA WYKONANA PRACA.

6. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem na organizatora prawa własności złożonych egzemplarzy prac.

7. Organizator nie odpowiada za zniszczenie prac w trakcie ich przewozu.

8. Prace będą oceniane przez komisję, której werdykt jest ostateczny.

9. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: zgodność z tematyką, pomysłowość, technika, estetyka pracy, oryginalność, samodzielność, wartość merytoryczna.

10. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie podpisanej zgody rodziców oraz formularza zgłoszenia.

11. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie przedszkola: przedszkolewolicalugowa.dlaprzedszkoli.eu oraz na portalu blizejprzedszkola.pl najpóźniej do końca stycznia 2024r. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy w formie elektronicznej a pierwsze 3 miejsca dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.

CELEM KONKURSU JEST:

- zachęcenie dzieci do aktywności w procesie zdobywania wiedzy;

- kształtowanie u dziecka pozytywnego nastawienia do nauki języka obcego;

- stwarzanie warunków i sytuacji pobudzających dzieci do aktywności;

- rozwijanie twórczej aktywności dzieci;

- poszerzenie wiedzy o otaczającym świecie;

- popularyzowanie wiedzy na temat znanych miejsc/obiektów znajdujących się na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej;

- promocja placówki, do której uczęszcza dziecko.

Termin: 2023-12-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski