Jesienna mandala

Konkurs dodał(a) sonia chróst
8 miesięcy temu, wyświetleń 720

Zapraszamy do udziału w konkursie

"Jesienna mandala"

Cele konkursu:

1. Integracja grupy przedszkolnej, budowanie poczucia przynależności.

2. Zaakcentowanie roli współpracy w grupie i korzyści jakie z niej wynikają.

3. Rozwijanie kreatywności i pomysłowości dzieci.

4. Zachęcanie do spędzanie wolnego czasu w otoczeniu natury.

5. Budowanie szacunku do przyrody.

6. Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych dzieci poprzez układanie kompozycji.

REGULAMIN KONKUSU:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Niepubliczne Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu.

2. Konkurs adresowany jest do grup dzieci 3-6 letnich.

3. Przedmiotem konkursu jest stworzenie mandali z wykorzystaniem jedynie darów natury (liście, kasztany, żołędzie, szyszki, dynie) oraz przesłanie jej zdjęcia mailem na adres: konkurs.przedszkoleakp@gmail.com

4. Mandalę ułożyć można w sali lub w ogrodzie przedszkolnym z zaangażowaniem całej grupy.

5. Ilość prac z jednej placówki to maksymalnie 2.

6. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę stanowiącą załącznik do regulaminu.

7. Prace będą oceniane pod względem pomysłowości i staranności wykonania.

8. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem Konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.

9. Prace prosimy przesyłać do 24 listopada 2023r.

10. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną wydrukowane i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Niepublicznym Przedszkolu Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu.

11. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu odbywającym się na profilach mediów społecznych Przedszkola Niepublicznego Akademia Kolorowych Podróży.

Termin: 2023-11-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski