Konkurs Plastyczny "To jest mój kraj, to jest moja piękna ojczyzna"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Sobiech
9 miesięcy temu, wyświetleń 517

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu zaprasza do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym

„To jest mój kraj, to jest moja piękna ojczyzna”
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia Pana Michała Zaleskiego

Cele konkursu:
- kształtowanie poczucia przynależności narodowej i postawy patriotycznej,
- wzbogacenie wiedzy na temat własnego kraju, miejscowości i najbliższego otoczenia,
- rozwijanie wyobraźni, twórczej postawy oraz ekspresji plastycznej,
- kształtowanie umiejętności posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi,
- budzenie poczucia odpowiedzialności i satysfakcji z wykonanej pracy.

Regulamin konkursu:
1. Wiek uczestników: 5-6-latki z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego.
2. Ilość prac: maksymalnie można przesłać 3 prace z jednej placówki.
3. Praca plastyczna: technika – dowolna, płaska, bez materiałów sypkich, format – max A3.
Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię, nazwisko i wiek autora pracy, nazwa i adres przedszkola/placówki, telefon, adres e-mail przedszkola / placówki, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego. W konkursie biorą udział wyłącznie prace indywidualne.
4. Prace pozostają własnością Organizatora.
5. Termin dostarczenia prac: do dnia 06.11.2023r.
6. Prace należy przesyłać na adres Organizatora:
Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci”
ul. Chmielna 36
87-100 Toruń
z dopiskiem: konkurs plastyczny „To jest mój kraj, to jest moja piękna ojczyzna”

7. Prace oceniane będą przez jury anonimowo.
8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 08.11.2023 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na facebooku’u przedszkola.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci biorących udział w konkursie i ich opiekunów / ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

Termin: 2023-11-06
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny