OGÓLNOPOLSKI FOTOGRAFICZNY KONKURS PROZDROWOTNY

Konkurs dodał(a) ANNA KRZYWICKA-USTRZYCKA
11 miesięcy temu, wyświetleń 538

OGÓLNOPOLSKI FOTOGRAFICZNY KONKURS PROZDROWOTNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW „JEMY ZDROWE ŚNIADANIE” – PROPAGOWANIE ZDROWYCH ŚNIADAŃ W DOMACH PRZEDSZKOLAKÓW

I. Organizator konkursu:

Organizatorem konkursu są nauczyciele Przedszkola Publicznego nr 54 w Opolu – mgr Iwona Łazarska i dr Anna Krzywicka-Ustrzycka.

II. Cele konkursu:

1. Kształtowanie nawyków prozdrowotnych dzieci;
  2. Zachęcanie do spożywania zdrowych posiłków;
  3. Wspólne spędzanie czasu dzieci z rodzicami;
  4. Zaprezentowanie ciekawych zdjęć wykonanych przez rodziców;
  5. Promowanie i rozpowszechnianie swoich pomysłów żywieniowych.

III. Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Udział w konkursie mogą wziąć rodzice ze swoimi dziećmi z przedszkoli publicznych
    i niepublicznych z całej Polski.
  2. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku 5-6-7 lat uczących się grupach ogólnodostępnych oraz integracyjnych.
  3. W konkursie może pomagać rodzic poprzez dzielenie się pomysłami i udzieleniem pomocy przy przesyłaniu zgłoszenia na konkurs, a także w zorganizowaniu śniadania.
  4. Udział w konkursie polega na zaprezentowaniu przez dziecko i rodzica rodzinnego śniadania w postaci zdrowego posiłku.
  5. Na fotografii może być uwiecznione dziecko spożywające zdrowy posiłek lub można sfotografować samą propozycję posiłku.
  6. Na konkurs można wysłać tylko 1 zdjęcie.
  7. Wykonane zdjęcie w formacie jpg. rodzic wysyła na adres mailowy: konkurs.pp54@wp.pl z tytułem „Jemy zdrowe śniadanie” oraz w treści maila wpisuje następujące dane:
  • imię i nazwisko dziecka,
  • wiek dziecka,
  • tytuł zdjęcia,
  • nazwa przedszkola, do którego uczęszcza dziecko,
  • adres, na który (w sytuacji zdobycia nagrody głównej) ma być wysłana nagroda (może to być adres przedszkola),
  • adres mailowy do kontaktu.

8. Czas trwania konkursu: od 09.06.2023 r. do 23.06.2023 r.

IV. Rozstrzygnięcie konkursu:

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu kilku dni od daty jego zakończenia.
  2. Zwycięzcy otrzymają informację na temat wygranej na zwrotny adres mailowy.
  3. Dla zwycięzców I-go, II-go, III-go miejsca (może być sytuacja miejsc ex aequo) przewidziane są nagrody książkowe oraz dyplomy, które zostaną wysłane pocztą polską na wskazany adres w mailu.
  4. Dla osób wyróżnionych oraz biorących udział w konkursie zostaną nadesłane dyplomy w formie skanów na adresy e-mailowe do samodzielnego wydruku.
  5. Do e-maila rodzic dołącza załącznik (zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych i wizerunku dziecka w formie skanu lub zdjęcia).
  6. Z powodu nieprzewidzianych okoliczności wyniki konkursu mogą być opublikowane
    w późniejszym terminie.
  7. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.
  8. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

Oświadczenie rodzica/opiekuna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu moich oraz mojego dziecka danych osobowych w tym: adresu mailowego, imienia i nazwiska dziecka, miejsca uczęszczania dziecka do przedszkola oraz mój lub przedszkola adres korespondencyjny w celach wynikających z organizacji Ogólnopolskiego Fotograficznego Konkursu Prozdrowotnego dla przedszkolaków i rodziców „Jemy zdrowe śniadanie” – propagowanie zdrowych śniadań w domach przedszkolaków zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

Dodatkowo wyrażam zgodę na rozpowszechnianie wysłanej do konkursu fotografii wraz z wizerunkiem mojego dziecka.

………………..……….……………………………

data i podpis rodzica