Ogólnopolski konkurs plastyczny "Wartości ukryte w świecie bajek"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Grad
11 miesięcy temu, wyświetleń 410

Dołączone pliki:

Przedszkole nr 124 „Wesoła Ludwiczka”

zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.:

„Wartości ukryte w świecie bajek”

Drogie Przedszkolaki!

Odszukajcie swoją ulubioną książkę i pomyślcie, jakimi wartościami kierował się Wasz ukochany bohater w trakcie swoich przygód? Sprawiedliwość, odwaga, uczciwość czy mądrość? Być może inna wartość jest dla Was ważna? Zastanówcie się przez chwilę i przelejcie swoje pomysły na kartkę. Będzie nam miło, jeżeli podzielicie się z nami swoimi pracami.

Celem konkursu jest:

• rozwijanie wyobraźni i kreatywności dziecka;
  • rozbudzanie wśród dzieci zainteresowań plastycznych;
  • promocja czytelnictwa wśród najmłodszych.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu plastycznego pt.: „Wartości ukryte w świecie bajek” jest Przedszkole nr 124 „Wesoła Ludwiczka” w Poznaniu.
  2. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z całego kraju.
  3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy pt.: „Wartości ukryte w świecie bajek”- ukazanie wybranej przez dziecko wartości (sprawiedliwość, odwaga, uczciwość, itd.) na podstawie ulubionej książki (bajka, baśń, opowiadanie itp.).
  4. Prace mogą być wykonane z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych płaskich w formacie A4.
  5. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace wykonane indywidualnie przez dziecko.
  6. Prace konkursowe wraz przyklejoną z tyłu i podpisaną zgodą (załącznik nr 1) należy przesłać na adres:

Przedszkole nr 124 „Wesoła Ludwiczka”
os. Bohaterów II Wojny Światowej 30

z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY

1. Termin nadsyłania prac do 12.06.2023 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na stronie: www.blizejprzedszkola.pl oraz na stronie placówki.
  2. Nadesłane prace zostaną wywieszone w placówce i stanowić będą część galerii. Zdjęcia prac zostaną umieszone na stronie przedszkola. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.
  3. Prace konkursowe oceniane będą przez 3 – osobowe jury pod kątem samodzielności oraz pomysłowości wykonania.
  4. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe, które zostaną wysłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa, które zostaną wysłane za pomocą wiadomości e-mail do samodzielnego wydruku.
  5. W razie pytań prosimy o kontakt z panią Eweliną Pieprzyk lub panią Agnieszką Grad pod numerem telefonu 061 8773146.
  6. Przedszkole jako organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej liczby prac lub przesunięcia terminu ich nadsyłania.
  7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu pt.: „Wartości ukryte w świecie bajek”.

*Regulamin i zgody w załączniku.

Termin: 2023-06-12
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski