Hu Hu Ha Nasza Zima Zła

Konkurs dodał(a) Anna Rutkowska

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Hu, Hu, Ha Nasza Zima Zła” z wykorzystaniem techniki origami odbyło się w Przedszkolu Miejskim Nr 10 w Chełmie, dnia 14.01.2011r.

Komisja w składzie:

1.     mgr Stanisław Skibiński – koordynator Lubelskiego Oddziału Polskiego Centrum Origami,

2.     mgr Małgorzata Szutkiewicz,

3.     mgr Jolanta Jaroszyńska,

przyznała 3 główne nagrody i 10 wyróżnień.

Wpłynęło 107 prac z 53 przedszkoli z całej Polski.

Z wielką przykrością zawiadamiamy, że kilkanaście prac zostało odrzuconych przez komisję z powodu nie zastosowania się do techniki oraz formatu prac określonych w regulaminie.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Weronika Romak lat 5, Gminne Przedszkole  „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie, nauczycielka Agnieszka Kraśniewska.

II miejsce – Karolina Ociepka lat 6, Przedszkole w Strumieniu, nauczycielka Joanna Worek.

III miejsce – Jakub Buzun lat 6, Przedszkole Samorządowe Nr 4            w Białymstoku, nauczycielka Agnieszka Sokólska.

WYRÓŻNIENIA:

1. Laura Żur lat 6, Przedszkole w Strumieniu, nauczycielka Joanna Worek.

2. Julia Lisiecka lat 6, Przedszkole  im. Kornela Makuszyńskiegow Szczecinku, nauczycielka Agata Łukasiewicz.

3. Szymon Jasion lat 5,  Publiczne Przedszkole w Pogwizdowie Nowym, nauczycielka Agata Pasek.

4. Martyna Jankowska lat 6, Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie, nauczycielka Aneta Adamiuk.

5. Monika Leszko lat 6, Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku,  nauczycielka  Ewa Tarnawczyk .
  6. Martyna Śliwka lat 6, Publiczne Przedszkole Nr 16 w Ostrowcu Świętokrzyskim, nauczycielka Joanna Bojek.

7. Wiktoria Tobys lat 6, Niepubliczne Przedszkole ,,Pod Muchomorkiem”  w Zbąszynku, nauczycielka Ewa Spychała.

8. Piotr Szpyra lat 6, Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, nauczycielka Joanna Kondziołka.

9. Maja Zacharewicz lat 5, Przedszkole Nr 133 we Wrocławiu, nauczycielka Lucyna Kozielska.

10. Karolina Zimnowodzka lat 5, Przedszkole Nr 133 we Wrocławiu, nauczycielka Agnieszka Kaczmarek.

Gratulujemy dzieciom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych i zachęcamy do stosowania w pracy z dziećmi techniki origami. Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną przesłane pocztą  do 06.02.2011r.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace będzie można oglądać w Urzędzie Miasta w Chełmie od dnia 20.01-31.01.2011r., natomiast pozostałe prace konkursowe są wyeksponowane na terenie naszego przedszkola i stanowią zimową dekorację  wnętrz.

Dziękujemy za udział w konkursie:

Anna Rutkowska
Beata Skibicka