SYMBOLE NARODOWE

Konkurs dodał(a) Edyta Bujnik
rok temu, wyświetleń 742

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach

Serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„SYMBOLE NARODOWE”.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach.

Adres organizatora:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego

21-580 Wisznice

nr tel. (83) 378 20 06

adres e-mail: spwisznice@wp.pl

2. Cele konkursu to:

• rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci

• wzbudzanie w dzieciach uczuć patriotycznych

• wykazanie się kreatywnością i zmysłem estetycznym

• rozwijanie sprawności manualnej

• uwrażliwienie na wartości patriotyczno-narodowe

• prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej

• rozbudzanie zainteresowań różnymi formami plastycznymi

3. Konkurs organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym : 3-6 lat.

4. Czas trwania konkursu 18.04.2023 r. -12.05.2023 r.

5. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematyką –„SYMBOLE NARODOWE”.

- Format pracy: A4,

- Technika pracy: dowolna płaska, bez materiałów sypkich.

6. Do pracy powinna być dołączona metryczka – załącznik nr 1. Prace nieposiadające metryczki nie będą mogły wziąć udziału w konkursie.

7. Ilość prac: jedna placówka może dostarczyć maksymalnie 4 prace.

8. Kryteria oceny prac: pomysłowość, estetyka, samodzielność wykonania, wrażenie artystyczne.

9. Organizator powoła komisję do oceny prac.

Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

3-4-latki oraz 5-6-latki.

Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy i nauczyciele podziękowania przesłane drogą mailową.

10. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 19.05.2023 r. na Facebook-u Oddziałów Przedszkolnych.

Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na Facebook-u Oddziałów Przedszkolnych: https://www.facebook.com/przedszkolespwisznice.

Laureaci zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

11. Uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymają niespersonalizowane dyplomy oraz podziękowania za udział w konkursie, które będzie można pobrać z Facebook-a Oddziałów Przedszkolnych https://www.facebook.com/przedszkolespwisznice.

12. Organizator nie będzie wystawiał spersonalizowanych dyplomów oraz podziękowań dla uczestników konkursu.

13. Prace należy dostarczyć do 12.05.2023 roku za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem KONKURS - ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE.

Prace przesłane po 12.05.2023 r. roku nie będą brały udziału w konkursie.

14. Do pracy należy również dołączyć:

- Oświadczenie rodziców o wyrażeniu zgody na udział w konkursie prac, nieodpłatnym wykorzystaniu pracy ich dziecka w celu promocji jego uzdolnień i działań placówki oraz akceptacji regulaminu

konkursu.(załącznik nr 2)

- Oświadczenie nauczyciela dotyczące przetwarzania danych osobowych (załącznik nr 3)

15. Zgłoszenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu i opiekunów, na rzecz Organizatora oraz jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy na Facebook-u Oddziałów Przedszkolnych https://www.facebook.com/przedszkolespwisznice. Prace dostarczone na konkurs przechodzą na własność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego i nie podlegają zwrotowi po zakończeniu konkursu.

16. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

17. Wystawa wszystkich nadesłanych prac odbędzie się na terenie Oddziałów Przedszkolnych (holl) w terminie 22.05-26.05.2023 roku.

18. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: edyta.bujnik@gmail.com

Serdecznie zapraszamy !

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

1. Administratorem danych osobowych uczestnika konkursu oraz opiekuna jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego, ul. Warszawska 19, 21-580 Wisznice.

2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia wystawy, a także w celu publikacji informacji o wystawie.

3. Podstawą prawną przetwarzania danych jest: w przypadku imienia i nazwiska, wieku uczestnika - art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. dobrowolna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika.

4. Podanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska uczestnika oraz jego wieku jest dobrowolne, ale konieczne do zgłoszenia udziału w konkursie. Nie podanie danych skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w konkursie.

5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:

- żądania dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Termin: 2023-05-12
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski