VI edycja konkursu plastycznego "SMOK WAWELSKI W OCZACH DZIECKA"

Konkurs dodał(a) Anna Gaweł-Sroka
rok temu, wyświetleń 617

… Dawno temu pod Wawelem w grodzie Kraka mieszkał smok, który  kochał spacerować po Krakowie cały rok.

Bywał w Sukiennicach, w Ratuszu na Rynku, pyszne desery jadał w Krakowskim Wierzynku. Dnia pewnego tym wszystkim bardzo już znudzony postanowił wyruszyć w różne Polski strony. Sprawdzając co dzieci robią z odpadami, które jego piękną Wisłę zaśmiecają czasami.

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Krakowie zaprasza do udziału

w VI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego

„SMOK WAWELSKI W OCZACH DZIECKA”

Temat tegorocznej edycji to:

„W zdrowym SMOKU, zdrowy duch, a kto ćwiczy ten jest zuch”.

Honorowy patronat nad konkursem obejmuje: Rada Dzielnicy VIII – Dębniki

Celem konkursu jest:

Zachęcanie dzieci do dbania o zdrowie poprzez podejmowanie rozmaitej aktywności i uprawianie sportów.

WAŻNE! Nauczyciel wysyłający pracę dokonuje mailowego zgłoszenia na adres p2konkursy@wp.pl, podając dane uczestnika konkursu oraz wysyła informację na maila, że w razie wygranej zobowiązują się pokryć koszt przesyłki listu poleconego ekonomicznego lub paczki pocztowej.

Sponsorzy :

Rada Dzielnicy 8 Dębniki

Regulamin:

1. Czas trwania konkursu od 17.04.2023 r. do 15.05.2023 r.

2. Ze względu na nieograniczoną wyobraźnię dziecka forma i technika pracy dowolna.

3. Praca musi zawierać wizerunek smoka Wawelskiego.

4. Do każdej pracy należy wymyślić hasło promujące dbanie o zdrowie poprzez uprawianie sportu oraz wkomponować je w pracę.

5. Przy ocenianiu prac pod uwagę bierzemy:

- zgodność pracy z tematem;

- oryginalność wizerunku smoka;

- samodzielność wykonania pracy;

- ciekawą technikę plastyczną;

- różnorodność materiałów użytych do wykonania pracy;

- estetykę pracy.

5. Do konkursu można zgłaszać prace indywidualne oraz grupowe;

6. W przypadku nagrodzenia pracy grupowej nagroda zostanie przyznana placówce, z której została przysłana a nie osobom które ją wykonały.

7. Dopuszczalne są prace płaskie i prace przestrzenne.

8. Placówka może wysłać maksymalnie 10 prac konkursowych.

9. Konkurs rozpatrywany będzie w II kategoriach wiekowych:

- I kategoria: 3 i 4 latki;

- II kategoria: 5, 6 i 7 latki.

10. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierającą:

- imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwę, telefon i dokładny adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela, adres mailowy do kontaktu.

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 5 czerwca 2023 r.

12. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola p2krakow.eprzedszkola.pl

13. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach pocztą mailową.

14. Laureaci zostaną zaproszeni po odbiór nagród na uroczystą galę. Uczestnicy biorący udział w konkursie, którzy nie odbiorą nagrody osobiście, zobowiązują się pokryć koszt przesyłki listu poleconego ekonomicznego lub paczki pocztowej.

15. Wszyscy uczestnicy oraz nauczyciele, którzy przygotowali dzieci do konkursu otrzymają dyplomy za udział i podziękowania przesłane drogą elektroniczną.

16. Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność Organizatora.

17. Prace należy wysyłać na adres:

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Krakowie

ul. Twardowskiego 90

z dopiskiem: Konkurs „Smok Wawelski w oczach dziecka”.

18. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników i ich opiekunów w zakresie niezbędnym do jego realizacji. Administratorem danych jest Samorządowe Przedszkole nr 2 w Krakowie, ul. Twardowskiego 90, 30-346 Kraków.

Wszystkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować na maila: p2konkursy@wp.pl

Organizatorzy: Anna Gaweł-Sroka, Monika Kubiś, Małgorzata Sufczyńska-Słowik

Termin: 2023-05-15